dom development

Zamieszkaj na Mokotowie

Cechą prawdziwie nowoczesnego człowieka jest jego mobilność. We współczesnym pełnym wyzwań świecie nie ma sensu tracić czasu na długie dojazdy do pracy lub do szkoły. Dlatego proponujemy osiedle położone na Mokotowie, przy ulicy Cybernetyki 17 w sąsiedztwie największego centrum biznesowego Warszawy.

Doskonała infrastruktura

  • Piechotą do pracy? Oczywiście! Atutem Osiedla Cybernetyki 17 jest sąsiedztwo największego centrum biurowego w Warszawie. Znajdują się tu siedziby największych polskich i światowych firm. Nowoczesna architektura budynków biurowych sprawia, że nowa część Mokotowa zyskuje inne oblicze.
  • Mokotów to dzielnica z największą liczbą publicznych placówek oświatowych w Warszawie: 49 przedszkoli, 23 szkoły podstawowe, 13 gimnazjów oraz 24 licea i technika. Także w najbliższej okolicy osiedla znajdą Państwo liczne publiczne i prywatne szkoły i przedszkola.
  • W Osiedlu Cybernetyki 17 znajdą się potrzebne punkty usługowe i sklepy zlokalizowane na parterze budynków. Szybkie zakupy ułatwią znajdujące się liczne sklepy, supermarkety i galerie handlowe, m. in. pobliska Galeria Mokotów.
  • Dojazd z Osiedla Cybernetyki 17 do centrum i innych części Warszawy jest niezwykle wygodny. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy, a w najbliższym sąsiedztwie znajdziemy rozbudowaną sieć linii tramwajowych i autobusowych.
  • Jednym z ulubionych środków transportu warszawiaków jest od lat, omijające zakorkowane ulice metro. Taki rodzaj komunikacji zapewnią położone niedaleko od Osiedla Cybernetyki 17 stacje Wilanowska i Służew.
  • Bliskie odległości można łatwo pokonać korzystając ze stacji rowerowej Veturilo na ulicy Cybernetyki. Te najdalsze odległości ułatwi szybki dojazd do stacji PKP Służewiec, na Lotnisko Chopina oraz południową obwodnicę i autostradę A2.
Odpoczynek i rekreacja
  • Mokotów jest znany z licznych miejsc rozrywki i ośrodków kultury. Najbliższy multipleks Cinema City znajduje się w Galerii Mokotów. Prężnie rozwijająca się część dzielnicy - Służewiec to również modne puby, restauracje i kawiarnie. Nowo otwarty Dom Kultury „Kadr” zaprasza już dziś do nowoczesnej sali teatralnej czy kawiarni artystycznej.
  • Korzystanie z siłowni i zajęć grupowych bezpośrednio przed pracą lub po pracy stało się bardzo popularne. Dlatego nowa, biznesowa część Mokotowa charakteryzuje się także licznymi klubami fitness, siłowniami i salonami odnowy. W najbliższym sąsiedztwie oddano do użytku nowy basen przy ulicy Niegocińskiej 2.
  • Osiedle Cybernetyki 17 to także bliskość terenów rekreacyjnych, licznych ścieżek rowerowych i parków. Rozległe tereny legendarnego Toru Wyścigów Konnych z jego wyjątkowym i obecnie na nowo rewitalizowanym terenem oddalone są zaledwie o 10 minut drogi.